Producent namiotów przemysłowych

Producent namiotów przemysłowych i hal magazynowych Tende, to wysoka jakość w konkurencyjnych cenach. Skontaktuj się z nami, aby dowiedzieć się więcej.

Dane kontaktowe:


Tende Sylwester Targoński

21-040 Kalinówka, ul. Lipowa 1


793 181 208

kontakt@tende.pl


Zadzwoń lub napisz i zapytaj o aktualne ceny naszych hal namiotowych oraz wolne terminy ich montażu na terenie Twojej miejscowości. Na wszystkie wiadomości zapytania ofertowe odpowiadamy w ciągu kilku godzin.

Nasza oferta

Formularz kontaktowy:


Mapa lokalizacyjna:

Dlaczego warto z nami współpracować?

Wysoka jakość

Najwyższej jakości materiały konstrukcyjne sprawiają, że nasze namioty halowe są funkcjonalne, wytrzymałe i odporne na warunki atmosferyczne.

Profesjonalna obsługa

Profesjonalne doradztwo w zakresie doboru odpowiednich rozwiązań oraz sprawny i szybki montaż namiotów są gwarancją pełnej satysfakcji z zakupu.

Atrakcyjny cennik

Nowoczesne konstrukcje w połączeniu z atrakcyjną ceną sprawiają, że nasze namioty przemysłowe są chętnie wybierane w całym kraju.

Kim jesteśmy?

Firma posiada swoją siedzibę w Lublinie - stolicy woj. lubelskiego. Lublin stanowi świetną bazę logistyczną do przeprowadzania montaży w niemal całym kraju. Jesteśmy zespołem profesjonalistów, którym możesz zaufać. Produkujemy, montujemy i przenosimy stalowe namioty przemysłowe i hale namiotowe. Wieloletnie doświadczenie i praca na najwyższej jakości materiałach zdecydowanie wyróżnia nas na tle konkurencji.

Stawiamy na jakość

Wykwalifikowany zespół konstruktorów, wykonawców i montażystów sprawia, że nasze namioty przemysłowe są trwałe i funkcjonalne. Jesteśmy szybko rozwijającą się firmą i nie boimy się nowych wyzwań i nietuzinkowych projektów. Korzystając z naszej oferty – otrzymujesz pełne wsparcie, doradztwo i gwarancję, że zlecenie zostanie zrealizowane terminowo - na najwyższym poziomie.

Zadzwoń do nas i zapytaj o szczegóły współpracy!

793 181 208